PDA

Zobacz pełną wersję : do korzystajacych ze "speedferries"


oliwiek
26-01-2008, 15:15
witam,
wybieram sie do UK promem. Zachecajaco wyglada SpeedFerries bo po wodzie jest tylko 50 min (tak jest na ich stronie) i to mnie przekonalo (tunel odpada bo mam LPG).
Tylko czy to naprawde jest 50 min?
Jak wyglada komford (bedzie dziecko "na pokladzie") podrozy (w watku "szczury ladowe...." ktos napisal ze siedzi sie jak w samolocie).

Dzidek Gb
26-01-2008, 16:15
Szybkie to to jest ale cena odpowiednia.
Norfolk to ok 2 godzin ale jest tanio i komfortowo w miarę możliwości.

oliwiek
26-01-2008, 16:37
speed... powrotny na przelomie luty/marzec kosztuje 93€ a Norfolk 73€ czyli niewielka roznica a buja polowe czasu
.... komfortowo w miarę możliwości.
co masz na mysli?

Dzidek Gb
26-01-2008, 16:53
No... masz tarasy widokowe z tyłu promu i można sobie tam nawet zapalić.Kupę kafejek barów i dwie restauracje.
Są wygodne siedzenia i jest tego na tyle dużo że każdy się wyśpi lub odpocznie jak należy , jest sala dla kierowców z łóżkami do masażu.Jest plac zabaw dla dzieci ( starszych) i takie tam inne pierdoły za sklepem wolnocłowym na pierwszym planie.
Nie wiem jak jest na tym SpeedFerries bo wierny jestem Norfolkowi od samego początku.

oliwiek
26-01-2008, 23:05
dzieki @Dzidek Gb,

hefi
27-01-2008, 09:19
na speedzie kijowo sie parkuje, nie jest za wygodnie nie ma kanap, 50 minut to by sie zgadzalo + zaladunek i rozladunek + godzina jazdy do nadrobienia bo ladujesz troche wyzej we francji(super miasteczko na wzgorzu)
czasowo wychodzi podobnie
imho norfolkiem jest lepiej