PDA

Zobacz pełną wersję : Czeka mnie ciecie kabelkow?


madsearcher
11-12-2007, 13:07
hejka,wlasnie ide zaraz do autka zobaczyc jak ta cala moja instalacja wyglada poza rayjkiem,pytanko mam czyczeka mnie ciecie kabelkow by podlaczyc radio inne niz originalne? czyda sie jakos zdobyc,nabyc jakis adaptor?


btw...http://cgi.ebay.co.uk/CLARION-DXZ668RMP-CD-MP3-WMA-RECEIVER-IDEAL-XMAS-GIFT_W0QQitemZ120193822842QQihZ002QQcategoryZ10881 2QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

link daje tylko informacyjnie,ale kupilem to radyjko,nie wiem czydobrze czy zle.

jacekw
11-12-2007, 15:57
nic nie trzeba ciac.musisz miec kostke z iso na takie co idzie do radia [clarion w twoim przypadku].powinna byc ta kostka we zestawie z radiem chyba ze calrion jest na uniwersalne zlacze iso to nic nie trzeba robic tylko podlaczyc radio

madsearcher
11-12-2007, 18:41
no tak to jest jak sie nie zobaczy a sie pisze :) (mowie tutaj o sobie) jest tak jak napisales jacekw,podlaczylem kostke z radia do kostki ktora byla w aucie i radyjko dziala,tylko jak podlaczyc teraz ta 3 kostke? ona chyba jest do sterowania z kierownicy radyjkiem...o ile sie nie myle.


radyjkodziala super,tylko musze troszku poczytacco i jak i poustawiac wszystko na swoj styl.

pozdrawiam.

jacekw
11-12-2007, 18:59
z ta trzecia czescia od kostki to szczerze nie wiem.dobrze ze dziala.pozdro

GAWLAK
11-12-2007, 20:52
trzeciej nie podlaczysz


jest dzial caraudio od takich spraw
tam najpierw sie szuka
a pozniej pyta
o tym o co pytasz bylo juz sporo razy