PDA

Zobacz pełną wersję : kto ma konto bankowe w UK i PL .. ??


ttomekk
04-12-2007, 18:02
poniewaz musze wplacic kase a z ebaya bym cos kupil ale to angielskiego.. :( i nie wiem jak to wykombinowac..?
bo bym wplacil komus na polskie konto .. a potem ktos z was tamtemu na angielskie..
i prosilbym o rade jaka wysylke wziac... z ang do pol ?
i jaki koszt takiej wysylki? zeby nic nie zginelo .. i ile to moze isc ?
pozdrawiam

Malygreg
04-12-2007, 18:39
A przelew zagraniczny to znasz?? Kazdy normalny bank ma taką opcję...

jacekw
04-12-2007, 18:53
masz paypal?wtedy zaplacisz nawet z konta z polski jak dodasz tam jakos srodki platnicze polska karte np visa czy cos.a co to ma byc i w takim razie na jaki adres chcesz to dostac jak ci ktos ma zaplacic?firmy spedycjyne woza dosc tanio i nie ma problemow poki co.sam wysylalem kilka razy

Bury
04-12-2007, 18:59
Żeby zarejestrować paypal trzeba chyba czekać na jakieś potwierdzenie.
Tak mi się wydaję,że żeby zgrać konto bankowe z paypal trzeba czekać na jakiś papier.Sprawdzają chyba czy na pewno jesteśmy posiadaczami konta.
Dokładnie nie pamiętam,bo robiłem to dość dawno.
Mając zgłoszoną kartę debetową nie trzeba trzymać środków na koncie paypal.
Przy zakupach np na ebay będą pobrane za pomocą karty dedetowej z konta.

Dzidek Gb
04-12-2007, 20:45
A więc tak PayPal rejestruje kartę bankową możesz nią operować na eBay.uk jakiś czas potem dla sprawdzenia czy to twoje konto pobiera dwie drobniutkie kwoty rzędu paru pensów i blokuje twoje konto PayPal do momentu aż skontaktujesz się ze swoim bankiem albo dostaniesz biling z konta i wpiszesz te kwoty w odpowiednie okienka...aktywujesz i po sprawdzeniu tego PayPal odwiesza twoje konto i nuż na zawsze jesteś jego użytkownikiem.
To na temat Pay Pala....a co trzeba kupić??? na eBayu
Mam konto tu i w Polsce.

ttomekk
04-12-2007, 21:25
ludziska chcialbym kupic telefon narazie jeden potem w przyszlosci tez bym cos kupywal ale narazie do niczego nie jestem pewny.. co do paypala to nie mam i za duzo zachodu z tym : (

TommyHH
04-12-2007, 21:26
Hej! mam konto tu i tu . Mam tez Pay - pala. Mozemy się dogadać jak chcesz na prv. Podam Ci nr. konta w Polsce. Podaj mi link i niezwłocznie Ci zamówię towar. Będę w Polsce 15 grudnia, więc jeśli Cię satysfakcjonuje to w poniedziałek 17.XII wyślę Ci towar.Aby nie było to nic dużego bo kufer będę miał pełny. Uderzaj na priva. Pozdro.

ttomekk
04-12-2007, 21:36
DZIEKI WIELKIE ZA POMOC !!
JAKBY CO TO TEZ SIE ODWDZIECZE
bede pisal na priva. pozdr