PDA

Zobacz pełn± wersję : dylemat


polish
17-09-2007, 21:33
a wiec planuje zmiane autka na VC, i teraz mam dylemat co zrobic z moja stara vicki, sprzedac ja tu za 600Ł, czy brac do polski i przerobic ja, czy sprzedac na czesci?w sumie mam nowe opony, nowe amory, noweb klocki, wiekszosc rzeczy wymieniałem na bierzaco!jedyny mankament jaki mam z nia to historia, byla bita i teraz mam w ukł.kier maly luz na krzyzaku, ale tu w angli nie mam jak tego zrobic po to powazna naprawa!
co poradzicie!
dodam
97 estate 1.8 16v, przebieg 140tys mil

Kruczek
17-09-2007, 21:36
Ja bym sprzedał jak była bita i patrzył za czym¶ innym jak chcesz.To jest tylko moje zdanie ;)Ale zrobisz jak uważasz

Krakus
18-09-2007, 10:09
jezeli lubisz bawic sie w rozbieranie na czesci, i pozniej sprzedaz detaliczna tego... no to chyba lepiej wyjdziesz na czesciach...

moby75
18-09-2007, 10:44
a wiec planuje zmiane autka na VC, i teraz mam dylemat co zrobic z moja stara vicki, sprzedac ja tu za 600Ł, czy brac do polski i przerobic ja, czy sprzedac na czesci?w sumie mam nowe opony, nowe amory, noweb klocki, wiekszosc rzeczy wymieniałem na bierzaco!jedyny mankament jaki mam z nia to historia, byla bita i teraz mam w ukł.kier maly luz na krzyzaku, ale tu w angli nie mam jak tego zrobic po to powazna naprawa!
co poradzicie!
dodam
97 estate 1.8 16v, przebieg 140tys mil

daj na pw jaki¶ dokładniejszy opis co z autem ,je¶li chcesz sprzdać ,może kupię ,podaj cenę i dokładny opis -co jest do zrobienia,moze jakie¶ foty,rocznik
pozdr
moby75