PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dobrego - taniego mechanika


ghostek1980
06-07-2007, 00:55
Hejka, szukam dobrego , taniego mechanika do mojej Viki, chciałbym wymienić tulejki w tylnym zawieszeniu bo mi stuka tam coś i chcę zapytać czy ktoś ma może jakiegoś znajomego mechanika tutaj w Irlandii i może polecić, chciałbym też olej wymienić (mogę to sam zrobić ale gdzie wywalić ten stary) ? W okolicach Dublina mile widziane?
Pozdro.

GAWLAK
06-07-2007, 07:10
tanio nie bedzie ;)
chyba ze jakiegos polaka dorwiesz ktory pod domem sam robi ;)

o zmianie elementow zawieszenia Padinio zrobil obszerny temat z fotkami
robil sam wiec sie da ;)

a co do oleju
zlewasz do jakiejs starej butli po oleju i odstawiasz do smieci

ghostek1980
06-07-2007, 11:59
Z olejem to dobry pomysł, ale co do zawieszenia to ja nie wiem czy dam radę, bo mam tylko zestaw 3-stu elementowy z kluczami i nic więcej.Jak wymieniałem sam końcowy tłumik to wjechałem na wysoki krawężnik bokiem i hopla pod auto, ale tutaj to chyba poważniejsze wygibasy trzeba robić. Kurde gdyby mi ktoś udostępnił garaż na dzień, dwa .
Pozdro

GAWLAK
06-07-2007, 19:25
poszukaj tematu Padinio
on to robil normalnie pod domem

Dzidek Gb
06-07-2007, 20:10
on to robil normalnie pod domem Ja tez sobie tak myślałem ze to tak hop siup i zrobione.Połaziłem koło i pod samochodem z godzinę a potem pojechałem do mechanika i byłem biedniejszy o 130 funcików, ale wcale nie żałuję tych pieniędzy.Wszystko się da zrobić pod domem ale nie wiem czy niektóre prace są warte tego super wysiłku i potu.Ale może ja za delikatny jestem:luz:

Westhub
08-07-2007, 18:58
Zadzwon do mnie 0874189184. Dobry i tani mechanik jest u mnie w Tullamore, Offaly. Czesci ci chlopaki wysla z polski. Olej tez ci gostek wymieni, bez problemu.

ghostek1980
08-07-2007, 20:42
Potrafi dobrze ustawić geometrię i wymienić tuleje gumowe w tylnym zawieszeniu? Bo na tym mi zależy najbardziej. I czy jest wolny w następnym tygodniu, może w czwartek lub piątek? ( Ja mam wtedy 3 dni OFFa :D)
Pozdro