PDA

Zobacz pełną wersję : Przod VA przed i po lifcie

Scrash
10-01-2007, 21:22
Witam. Przed wypadkiem moje autko w calej okazalosci bylo 91r. a po wypadku mam wstawiony caly przod (z roznych modeli) z rocznika 92.
Mialem 2 rozne lampy tzn. starsza i nowsza wiec wymienilem klosz na starszy.
Teraz mam tak.
-szkielet przodu,blotniki,maska,zderzak rocznik 92
- lampy,kierunki,grill rocznik 91
Problem w tym ,ze w blotnikach we wnekach na kierunki sa 1,5 cm szpary. Przy zamknietej masce widac ze miedzy lampami a maska rownez jest szpara ok 1,5 cm a pomiedzy dolna listwa a lampami szpary maja ok. 0,5 cm.
Kupilem nowego grilla (starszego typu) pasowal w dolne otwory a w gorne cos nie bardzo. Po zamknieciu maski widac cala ta gorna czesc atrapy, ktora przewaznie maska powinna zakrywac.
O co tu biega ? Co ja mam z tym teraz zrobic ? ( tylko mi nie mowcie o zakupie nowych lamp grila itd bo przeciez lampy sa te same tylko klosze inne a mimo wszystko sa szpary)
Mam umowionego lakiernika na przyszly miesiac i chcialem to jakos zrobic zeby bylo juz ok.
Jak dopadne aparat to zrobie jakies fotki.

vectra45gx
10-01-2007, 22:29
no bo widocznie Viki po lifcie ma wieksze kierunki. albo ty masz źle spasowane... nie wiem. weź kliknij na linka z moimi zdjęciami i porównaj do swojego przodu...

Endrju
10-01-2007, 22:32
szczerze mówiąc to jedna brocha czy masz lampy, grill, maske, błotniki z 91 czy z 92 roku bo dopiero w 93 był lifting :D
Zapewne chodzi Ci o włożenie lamp przedliftowych do poliftowego prozdu (w twoim wypadku przerobionego na poliftowy). Poszukaj na forum, temat pojawiał się już kilka razy. Z tego co mi sie kojarzy to podobno można włożyć do przedliftowej vectry poliftowe lampy i grill (czyli odwrotnie też) i wszystko powinno pasować ale nie jest pewien, niech inni się wypowiedzą.

vectra45gx
10-01-2007, 22:35
93 był lifting

w połowie 92r już był lifting... a przynajmniej w sierpniu napewno :wink:

czarnuch
11-01-2007, 09:06
a może poprostu ktos "słabo" wstawił przód?

Scrash
11-01-2007, 13:56
a może poprostu ktos "słabo" wstawił przód?

Tylko ze szkielet byl odcinany w calosci z jednej strony przed kielichem a z drugiej strony za i wstawiony rowniez w calosci wiec tam nie bardzo mialo sie co poprzestawiac.

dopiero w 93 był lifting

Niemozliwe bo Vectra z ktorej to wycinalem byla z 92 roku. No chyba, ze niemiecka policyjna Vectra miala robiony przeszczep w co raczej nie wierze.

czarnuch
11-01-2007, 14:07
zrób fotki jak możesz bo tak czy siak nie powinno być 1,5cm szpar :|
ja też zawsze myślałem że w 93 był lifting

Mikruss
11-01-2007, 14:10
Lifty juz wychodzily w '92 roku ale chyba nie w sierpniu tylko pod koniec roku ale pewien nie jestem w ktorym miesiacu.

Kakol
11-01-2007, 14:26
ale chyba nie w sierpniu tylko pod koniec roku ale
mi sie zdaje ze wrzesien to byl

Czowa
11-01-2007, 16:29
We wrześniu.
A migacze z najtańszego sklepu są źle spasowane.
Z autopartnera np. :)

vectra45gx
11-01-2007, 17:25
mi sie kurde na 99% wydaje że moja jest ze sierpnia 92. ale niestety nie mam wszystkich papierów od niej przy sobie. ale sprawdze napewno...

Scrash
11-01-2007, 18:28
A migacze z najtańszego sklepu są źle spasowane.

Migacze sa wyciagniete z innego auta, tak samo jak lampy z dwoch innych aut gdzie jedna wyciagnalem wlasnie z tej policyjnej Viki z ktorej wycialem szkielet i zmienilem w niej klosz na przedliftowy. Jest jeszcze taki bajer o ktorym zapomnialem powiedziec. Dolna listwa (pod lampami) powinna sie zgrywac z dolna czescia blotnika (pod migaczem) a z obydwoch stron jest jakby wsunieta do srodka o jakis 1cm. ale reszta (maska,blotniki,otwory w szkielecie do ktorych przykreca sie blotniki, zamykanie maski i wszystkie szczeliny) pasuje jak ulal. Da sie to jakos wysunac do przodu zeby sie ladnie zgrywalo ?
Ciezko mi to opisac a fotki postaram sie jutro zrobic zeby to lepiej zobrazowac.

ŁukaszNth
11-01-2007, 18:34
Jednym zdaniem, niezłego masz teraz transformera :shock:

żartuję i współczuję oczywiście :!:

Scrash
11-01-2007, 18:45
Jednym zdaniem, niezłego masz teraz transformera

Wszystko jest do zrobienia. Autka nie sciaga, nic nie stuka i dobrze sie prowadzi. Jest tak jak przed wypadkiem tylko brzydko wyglada bo jest nie pomalowany. Za miesiac bedzie wladal jak dawniej tylko musze jakos wyprowadzic ten przod. Dlatego pytam czy jest jakis sposob na to. Nawet jak mi powiecie ze nic z tym nie zrobie to i tak sie nie poddam i wyprowadze to po swojemu. Jesli bede musial cos klepac to wole zrobic to teraz niz potem niszczyc lakier.

Mariusz B.
11-01-2007, 20:35
Zapodaj w końcu te zapowiadane przez Ciebie fotki.

Liefie
11-01-2007, 21:13
czasami jak ktos zrobi auto to az w małym strzyka.

vectra45gx
11-01-2007, 23:18
czasami jak ktos zrobi auto to az w małym strzyka.

zgadzam się... dlatego ja sam robie wszystko w swoim...